Cabanas Del Sur
Το ξενοδοχείο Cabanas Del Sur Μαρ ντελ Πλάτα βρίσκεται κοντά σε διάφορα αξιοθέατα της πόλης και περίπου 3 χλμ. από τη Δημόσια Κατάβαση στην Παραλία Acantilados.
Μην παραλείψετε να επισκεφθείτε το Bosque Peralta Ramos, περίπου 10 λεπτά οδικώς από αυτό το πάρκο διακοπών. Το Ενυδρείο Mar del Plata απέχει περίπου 4 χλμ. από αυτό το άνετο ξενοδοχείο.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ✈
Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo ξενοδοχείο Cabanas Del Sur αεροδρόμιο;
Το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Astor Piazzolla βρίσκεται σε απόσταση 25 χλμ. από τo ξενοδοχείο Cabanas Del Sur. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Cabanas Del Sur;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo ξενοδοχείο Cabanas Del Sur στις 11:00. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε τo ξενοδοχείο Cabanas Del Sur;
Μπορείτε να μείνετε σε τo ξενοδοχείο Cabanas Del Sur με κατοικίδιο ζώο.